WILO HELIX V613-1/16/E/S/400-50 pompa wielostopniowa
Marka:
Wilo
Cechy charakterystyczne
Producent:
Wydajność, m3/godz:
10
Wysokość podnoszenia, m.w.St:
112
Seria pomp:
Helix
Kraj pochodzenia:
Niemcy
Średnica króćca wlotowego:
G 1"
Średnica króćca wylotowego:
G 1"
Zobacz wszystkie
Poland: Obecnie brak na stanie
Ukraine: Obecnie brak na stanie
Germany: Obecnie brak na stanie
Włochy: Obecnie brak na stanie
Kod: 4201430
Czas dostawy od 1 tygodnia
Zapytaj o dostępność produktu i aktualność ceny u menedżera 48 22 390 63 48
Lub wypełnij kwestionariusz na stronie Pomoc w doborze
Przewidywany termin dostawy: 09.07.2026
Cena:
* Ceny hurtowe podlegają negocjacjom i są uzależnione od wielkości zamówień
Ilość:
Kup w 1 kliknięciu
Ulubione
Porównanie
Kupuj również z tym produktem
product_promo_title_2Warunki dostawyKoszty dostawy są obliczane w zależności od wybranego towaru
Dane techniczne WILO HELIX V613-1/16/E/S/400-50 pompa wielostopniowa
Producent
Wilo
Wydajność, m3/godz
10
Wysokość podnoszenia, m.w.St
112
Seria pomp
Helix
Kraj pochodzenia
Niemcy
Średnica króćca wlotowego
G 1"
Średnica króćca wylotowego
G 1"
Zasilanie
3х380 V, 50 Hz