Przemysłowa pompa wężowa JXHIN-50-CI+ABS Plastic-EPDM-P, 7.18 m3/h, 4 kW, 16 bar, 380V
Cechy charakterystyczne
Materiał montażowy:
ABS Plastic
Producent:
Wydajność, m3/godz:
7.18
Wysokość podnoszenia, m.w.St:
160
Materiał:
Żeliwo
Seria pomp:
JXHIN
Kraj pochodzenia:
Chiny
Zobacz wszystkie
Poland: Obecnie brak na stanie
Ukraine: Obecnie brak na stanie
Germany: Obecnie brak na stanie
Włochy: Obecnie brak na stanie
Kod: 1043131
Czas dostawy od 1 tygodnia
Zapytaj o dostępność produktu i aktualność ceny u menedżera 48 22 390 63 48
Lub wypełnij kwestionariusz na stronie Pomoc w doborze
Przewidywany termin dostawy: 09.07.2026
Cena na żądanie
* Ceny hurtowe podlegają negocjacjom i są uzależnione od wielkości zamówień
Ilość:
Kup w 1 kliknięciu
Ulubione
Porównanie
Kupuj również z tym produktem
product_promo_title_2Warunki dostawyKoszty dostawy są obliczane w zależności od wybranego towaru
Dane techniczne Przemysłowa pompa wężowa JXHIN-50-CI+ABS Plastic-EPDM-P, 7.18 m3/h, 4 kW, 16 bar, 380V
Materiał montażowy
ABS Plastic
Producent
BTS Engineering
Wydajność, m3/godz
7.18
Wysokość podnoszenia, m.w.St
160
Materiał
Żeliwo
Seria pomp
JXHIN
Kraj pochodzenia
Chiny
Średnica króćca wlotowego
2"
Średnica króćca wylotowego
2"
Moc, kW
4
Prędkość obrotowa, obr/min
41
Zasilanie
3х380 V, 50 Hz
Typ Pompy
Perystaltyczny
Typ napędu
Elektryczny
Wydajność (max), m3/godz
17.5
Temperatura (max), C
100
Wysokość podnoszenia (max), m.w.St
Waga, kg
282
Wymiary, mm
870,5x838x781,5
Wydajność (nom), m3/godz
Materiał obudowy
Ciśnienie, bar
16
Maksymalna średnica wtrąceń stałych, mm
8,3
Wydajność, l/godz
7175
Materiał wykonania węża roboczego
EPDM
Wysokość ssania na sucho (max), m.wod.St
9,5
Opis Przemysłowa pompa wężowa JXHIN-50-CI+ABS Plastic-EPDM-P, 7.18 m3/h, 4 kW, 16 bar, 380V
Dokumentacja Przemysłowa pompa wężowa JXHIN-50-CI+ABS Plastic-EPDM-P, 7.18 m3/h, 4 kW, 16 bar, 380V
Pobierz instrukcje, katalog dla Przemysłowa pompa wężowa JXHIN-50-CI+ABS Plastic-EPDM-P, 7.18 m3/h, 4 kW, 16 bar, 380V
Przemysłowa pompa wężowa JXHIN-50-CI+ABS Plastic-EPDM-P, 7.18 m3/h, 4 kW, 16 bar, 380V opinię
Loading...