Przemysłowa pompa wężowa JXHIN-10-SS-CSM-P, 57 l/h, 0,37 kW, 10 bar, 380V
Cechy charakterystyczne
Producent:
Wydajność, m3/godz:
0.057
Wysokość podnoszenia, m.w.St:
100
Materiał:
AISI stal nierdzewna
Seria pomp:
JXHIN
Kraj pochodzenia:
Chiny
Średnica króćca wlotowego:
3/8"
Zobacz wszystkie
Poland: Obecnie brak na stanie
Ukraine: Obecnie brak na stanie
Germany: Obecnie brak na stanie
Włochy: Obecnie brak na stanie
Kod: 1043006
Czas dostawy od 1 tygodnia
Zapytaj o dostępność produktu i aktualność ceny u menedżera 48 22 390 63 48
Lub wypełnij kwestionariusz na stronie Pomoc w doborze
Przewidywany termin dostawy: 09.07.2026
Cena na żądanie
* Ceny hurtowe podlegają negocjacjom i są uzależnione od wielkości zamówień
Ilość:
Kup w 1 kliknięciu
Ulubione
Porównanie
Kupuj również z tym produktem
product_promo_title_2Warunki dostawyKoszty dostawy są obliczane w zależności od wybranego towaru
Dane techniczne Przemysłowa pompa wężowa JXHIN-10-SS-CSM-P, 57 l/h, 0,37 kW, 10 bar, 380V
Producent
BTS Engineering
Wydajność, m3/godz
0.057
Wysokość podnoszenia, m.w.St
100
Materiał
AISI stal nierdzewna
Seria pomp
JXHIN
Kraj pochodzenia
Chiny
Średnica króćca wlotowego
3/8"
Średnica króćca wylotowego
Moc, kW
0,37
Prędkość obrotowa, obr/min
43
Zasilanie
3х380 V, 50 Hz
Typ Pompy
Perystaltyczny
Typ napędu
Elektryczny
Wydajność (max), m3/godz
0.16
Temperatura (max), C
85
Wysokość podnoszenia (max), m.w.St
Waga, kg
27
Wymiary, mm
623x268x225
Wydajność (nom), m3/godz
Materiał obudowy
Ciśnienie, bar
10
Maksymalna średnica wtrąceń stałych, mm
1,5
Wydajność, l/godz
57
Materiał wykonania węża roboczego
CSM
Wysokość ssania na sucho (max), m.wod.St
9,5
Opis Przemysłowa pompa wężowa JXHIN-10-SS-CSM-P, 57 l/h, 0,37 kW, 10 bar, 380V
Dokumentacja Przemysłowa pompa wężowa JXHIN-10-SS-CSM-P, 57 l/h, 0,37 kW, 10 bar, 380V
Pobierz instrukcje, katalog dla Przemysłowa pompa wężowa JXHIN-10-SS-CSM-P, 57 l/h, 0,37 kW, 10 bar, 380V
Przemysłowa pompa wężowa JXHIN-10-SS-CSM-P, 57 l/h, 0,37 kW, 10 bar, 380V opinię
Loading...