CN06-LSP120A-01-LM, 120A, 1000V DC śruba złącza typu nakrętka, pomarańczowa
Marka:
RJCNE
Cechy charakterystyczne
Prąd znamionowy, A:
120A
Seria:
CN
Kolor:
pomarańczowy (+)
Wytrzymałość dielektryczna:
3000V/4000V AC
Typ połączenia:
LM: typ nakrętki
Producent:
RJCNE
Materiał:
PA66/H59 niklowany mosiądz
Zobacz wszystkie
Poland: Obecnie brak na stanie
Ukraine: Obecnie brak na stanie
Germany: Obecnie brak na stanie
Włochy: Obecnie brak na stanie
Kod: 1050048
Czas dostawy od 1 tygodnia
Zapytaj o dostępność produktu i aktualność ceny u menedżera 48 22 390 63 48
Lub wypełnij kwestionariusz na stronie Pomoc w doborze
Przewidywany termin dostawy: 09.07.2026
Cena:
* Ceny hurtowe podlegają negocjacjom i są uzależnione od wielkości zamówień
Ilość:
Kup w 1 kliknięciu
Ulubione
Porównanie
product_promo_title_2Warunki dostawyKoszty dostawy są obliczane w zależności od wybranego towaru
Dane techniczne CN06-LSP120A-01-LM, 120A, 1000V DC śruba złącza typu nakrętka, pomarańczowa
Prąd znamionowy, A
120A
Seria
CN
Kolor
pomarańczowy (+)
Wytrzymałość dielektryczna
3000V/4000V AC
Typ połączenia
LM: typ nakrętki
Producent
Materiał
PA66/H59 niklowany mosiądz
Kraj pochodzenia
Chiny
Rodzaj
złącze
Opis CN06-LSP120A-01-LM, 120A, 1000V DC śruba złącza typu nakrętka, pomarańczowa
Dokumentacja CN06-LSP120A-01-LM, 120A, 1000V DC śruba złącza typu nakrętka, pomarańczowa
Pobierz instrukcje, katalog dla CN06-LSP120A-01-LM, 120A, 1000V DC śruba złącza typu nakrętka, pomarańczowa
CN06-LSP120A-01-LM, 120A, 1000V DC śruba złącza typu nakrętka, pomarańczowa opinię
Loading...